ČLÁNKY Z PŘÍPRAVKY

06.09.2016

Pod vedením hlavního trenéra SCM Jana Šotnara zahájila 6.září tréninkovou činnost basketbalová přípravka dětí. Budoucí basketbalisté si pod vedením trenérů, jako jsou právě Jan Šotnar, Rudolf Šotnar, Jakub Zbroj, Štěpán Hanzlík nebo Ondra Prokop, osvojují základní návyky, které potřebují ke zvládnutí basketbalového míče. 

Basketbal je krásný sport, díky kterému děti rozvíjejí nejen svou fyzickou stránku, ale i myšlení, které je pro kombinační a rychlou hru velmi důležité. Než dorostou do skutečných basketbalistů, budou muset projít několika kategoriemi a odehrát mnoho utkání se stejně starými hráči. Basketbal má v našem městě dlouholetou tradici. Hráči jako Michal Šotnar, Šimon Ježek, Pavel Grunt a další jsou dnes oporami svých týmů v Kooperativa NBL....

31.08.2016

V úterý 6. září 2016 zahajuje činnost basketbalová přípravka chlapců ročníku 2010 a starších. Pravidelné tréninky budou pokračovat každý týden v úterý a ve čtvrtek vždy od 15:30 hodin v Sokolovně u Jiráskových sadů, kde na vás budou čekat vaši budoucí trenéři a kamarádi basketbalisté Slavoje. Přijďte si vyzkoušet se svými rodiči nejúspěšnější kolektivní sport v našem městě a staňte se úspěšnými sportovci pod bezednými koši.

Pro více informací kontaktujte trenéra Rudolfa Šotnara na tel. čísle 724 021 626.

Please reload