U19 a U15 s poloviční úspěšností

27.3.2017

U15

 

Naši žáci U15 sehráli na Moravě dvě utkání v extralize U15. Jejich výkony připomínali den a noc. Zatímco v sobotu si vyšlápli na prostějovské Orly, tak v neděli nedokázali svůj výkon zopakovat a prohráli vysokým rozdílem v Brně. Na utkání odjelo díky marodce pouze osm hráčů, a tak můžeme tento víkend hodnotit jako úspěšný.

 

Orli Prostějov : Slavoj U15 55:58


BŠM Brno : Slavoj U15 80:39

 

U19

 

Finálová skupina dorostencké ligy pomalu finišuje a náš tým přivítal v hale Na Kocandě týmy z Hradce Králové a Opavy. V sobotním utkání tahal náš tým povětšinu hrací doby za kratší konec. Ale mocný finiš našeho týmu, kterému vévodil svým výkonem Kuba Trusina, znamenal vítězství domácích. K nedělnímu utkání nemohli nastoupit díky zraněním Viťa Kmoch a Péťa Bohuslav. Družstvo tak bylo složeno z hráčů U17 doplněné Prokopem Maxou a Patrikem Vítem. Družstvo Martina Markvarta srdnatně bojovalo, ale na vítězství to tenotkrát nestačilo

 

Slavoj U19 : Sokol Hradec Králové 68:64

 

Slavoj U19 : BK Opava 68:87

Please reload