Výsledkový servis

1.10.2017

Muži přehráli v nedělním utkání Sršně z Písku. Vítězství se však nerodilo lehce. Velmi dobře hrající soupeř vedl ještě pár minut před koncem rozdílem tří bodů a s našimi borci to nevypadalo vůbec dobře. Naštěstí jsme šňůrou pěti bodů skóre otočili a připsali si tak další dva body do prvoligové tabulky.

Slavoj : Sršni Písek 64:62

V pátek odehráli své úvodní utkání v sezoně i Muzži ,,C,, . Nedokázali si poradit se soupeřem z Mostu a prohráli 49:63.

Juniorům odstartovala extraliga a hned na úvod je čekali souboje s Brnem a Pardubicemi. Obě utkání junioři na venkovní palubovce prohráli, ale kromě první čtvrtiny v Brně zanechali na začátek sezóny velmi dobrý dojem. V Pardubicích u jednoho z favoritů celé soutěže drželi nerozhodný stav ještě 30 vteřin před koncem. Poté, ale soupeř trefil těžkou trojku na kterou jsme již nedokázali zareagovat a z vítězství se radoval soupeř.

BŠM Brno : Slavoj BK Litomeříce 84 : 59
Synthesia Pardubice : Slavoj BK Litoměřice 68 : 63

Velmi úspěšný víkend mají za sebou žáci U15. Po úvodní porážce na začátku sezóny se udržují na vítězné vlně, když doma přehráli jako BK Děčín tak Kondory z Liberce.

Slavoj : BK Děčín 67 : 47
Slavoj : Kondoři Liberec 60 : 45

U13 dostali dvakrát lekci od ústecké Slunety, kdy prohráli dvakrát velmi vysokým rozdílem 13 : 111 a 13 : 82.

Všem fanouškům přejeme příjemný zbytek neděle a příští víkend pokračujeme další porcí utkání mužů i mládeže.