Kadeti porazili Nymburk i Pardubice


Skvělý start do soutěže mají za sebou litoměřičtí dorostenci u17. Na úvod extraligy je čekal loňský mistr (Nymburk) a bronzový účastník (Pardubice) MČR této kategorie. Slavoj se soupeřů nezalekl a dvakrát slavil vítězství. V nedělním utkání se navíc musel obejít bez svého kapitána Trusiny, který si v sobotním zápase poranil ruku.

Obě utkání se hrála ve vysokém tempu a každý divák, který zavítal do haly Na Kocandě mohl sledovat velice pěkný mládežnický basketbal. Náš tým podal velice kolektivní výkon jak na obranné tak na útočné polovině. Chuť zvítězit, bojovnost a plnění pokynů realizačního týmu to jsou atributy, které stojí za těmito velkými výhrami, na které kadeti budou chtít navázat i v dalším průběhu soutěže. Za 14 dní se náš tým představí opět na domácí palubovce proti Prostějovu a Brnu.

Slavoj : BCM Nymburk 74 : 67

Slavoj : Synthesia Pardubice 81 : 60

Více fotek od Jana Nožičky zde: http://foto.nozickajan.cz:88/photo/#!Albums