Program na víkend


Pozvánka na víkend

Od pátku do neděle odehrají naše týmy porci 10 utkání. Na A- tým čeká souboj o čelo tabulky a naše nejmenší minižáky U11 čekají první utkání.

Muži A se představí v neděli na domácí palubovce tradičně od 16:00 proti rezervě basketbalového giganta z Nymburka. Nymburk stejně jako náš tým neokusil v první lize prozatím hořkost porážky a diváci se tak mohou těšit na kvalitní basketbal.

Poprvé se doma představí naši extraligoví junioři. Po dvou porážkách z Brna a Pardubic se pokusí zvítězit nad Prostějovem a Ostravou. Sobotní utkání začíná v 15:00 a nedělní klání odstartuje v 9:00.

V pátek se můžete také těšit na domácí souboj našeho ,,Céčka,, s tradičním soupeřem z Varnsdorfu. Utkání začíná v 19:30.

Starší žáky U15 čekají důležitá utkání na hřištích soupeřů. V sobotu zajíždějí k utkání s BA Nymburk a v neděli pak změří síly s Tygry Praha.

Pokračuje také soutěž starších mini U13. Ti odehrají svá utkání na palubovce Chomutova.

První turnaj čeká na naše nejmenší baskeťáky. V sobotu se nejprve od 9:00 střetnou s týmem BK Teplice a od 13:00 s Lynx Liberec. Obě utkání odehrají kluci v hale na Kocandě.

Přijďtě podpořit naše týmy v cestě za vítězstvím

AhojSlavoj