Dorostenci vedou bez ztráty bodu extraligu

Po čtyřech kolech neokusili naši kadeti hořkost porážky a díky lepšímu skóre jsou na výslunní extraligové tabulky kategorie U17. I přes početnou marodku, kdy k víkendovým utkáním nemohlo nastoupit z různých důvodů hned pět hráčů, zvládl náš tým zápasy na jedničku. V sobotu si poradil s Brnem a v neděli pak přehrál hráče z Prostějova.

Komentář trenéra domácích:

,,Z obou vítězství mám obrovskou radost, protože ještě v pátek před utkáním to vypadalo, že nastoupíme ve velmi okleštěné sestavě. Zranění a nemoci vyřadili z utkání celkem 5 hráčů. K tomu se hned v první minutě sobotního zápasu nepříjemně zranil Honza Nožička.,,

,,I přes tato úskalí podal zbytek týmu velmi dobré výkony a to především na obranné polovině. Dobře jsme pokrývali klíčové hráče soupeře a pohlídali si obranný doskok. V neděli pak náš výkon okořenilo 8 úspěšných střel z poza tříbodového oblouku"

,,Nacházíme se na čele tabulky, ale víme, že utkání se soupeři o přední příčky nás teprve čekají. Hned v dalším kole nás čeká souboj s USK Praha a Sokolem Pražským. Tyto dva celky beru společně s Pískem jako papírové favority celé soutěže. Každopádně po vítězstvích nad Nymburkem, Pardubicemi, Brnem a Prostějovem jsme jistě získali respekt soupeřů a hráči si zvedli své sebevědomí. Pokud se dáme zdravotně do pořádku můžeme tento skvělý start využít v další fázi soutěže. Rád bych tímto pozval všechny fanoušky na domácí utkání s USK Praha, které odehrajeme v pondělí 6. listopadu v hale Na Kocandě "