Víkend nabídne spoustu basketbalu.


Tento víkend nás čeká porce dvanácti utkání a většinu z nich odehrajeme na domácí palubovce. Pojďme se společně podívat, které týmy můžete v tyto chladné podzimní dni podpořit v hale Na Kocandě. Vzhledem k velkému počtu domácích zápasů bude v hale po celý víkend točené pivo.

Celý víkend odstartují již v pátek Muži C, kteří nastoupí v SČL proti Teplicím za které hraje trenér našeho A týmu Tomáš Eisner. Utkání začíná v 19:30 na domácí palubovce.

V sobotu ráno svedou své souboje v kategorii minižactva naše U11 a U13. U11 zajíždí do Teplic, kde sehrají utkání s Ústím nad Labem a týmem BK Teplice. U13 hrají doma s Lynx Liberec od 9:00 a 11:00.

Tento víkend odehrají svá utkání na domácí palubovce také žáci U15. V sobotu je čeká přímý souboj o první místo v žákovské lize proti Pardubicím (16:00) a v neděli pak změří síly s týmem z Poděbrad (11:30).

Důležitý víkend před sebou mají junioři v extralize U19. Prozatím nepoznali chuť vítězství, ale tuto skutečnost budou chtít toto kolo změnit. V sobotu se jim postaví do cesty tým z Plzně, který má stejně nelichotivou bilanci jako náš tým a v neděli pak vyzveme Sršně Písek. K oběma utkáním konečně nastoupíme již v kompletní sestavě.

Neděli uzavřou Muži A, kteří se utkají s týmem z Plzně. Áčko bude chtít odčinit porážku z Vysočiny a doma zvítězit. Utkání začíná od 16:00.

Celý basketbalový víkend pak ukončí minižáci U13, kteří v pondělní dohrávce přivítají BK Most.