Výsledkový servis


Muži A nastoupili proti Lokomotivě Plzeň. Soupeři se od úvodu dařilo na útočné polovině a prakticky po celou první polovinu si udržoval mírné vedení, které ztratil až v závěru poločasu. Do úvodu druhé půle vstoupil náš tým více koncentrovaně a bodovou šňůrou si vybudoval rozhodující náskok, který už dokázal kontrolovat do konce utkání. Skvělé utkání odehrál Martin Klimeš, který si připsal 30 bodů a 14 doskoků.

Slavoj : Plzeň 79 : 57

Junioři se dočkali prvního vítězství v extralize. V sobotním utkání nedali šanci soupeři z Plzně, když soupeři dovolili pouze 32 bodů. V neděli jsme pak výborně rozehráli utkání s Piskem kdy jsme se v průběhu druhé čtvrtiny dostali do vedení sedmi bodů. Soupeř však dokázal využít naší nedisciplinovanost a skóre do poločasu otočil. Druhou půli jsme již nedokázali najít recept na soupeřovu zónovou obranu a zaslouženě prohráli. Díky vítězství nad Plzní jsme se však posunuli na 10.místo extraligové tabulky.

Slavoj : Plzeň 73 : 32 Slavoj : Písek 64 : 84

Starší žáky čekal favorit celé soutěže a to tým z Pardubic. Naši hráči se soupeře nezalekli a do utkání vlétli s obrovským nasazením. Výborná obrana a rychlý přechod to byly zbraně, díky kterým jsme tři čtvrtiny utkání udržovali vedení na naší straně. Ke konci základní hrací doby jsme se dostali do problémů s fauly a docházely nám síly při návratu do obranu, což soupeř nemilosrdně trestal. Utkání dospělo do prodloužení, kde nám favorit už nedal šanci. V nedělním utkání jsme se střetli s Poděbrady, které s námi udržovali do poločasu krok díky velmi dobré střelbě z delší vzdálenosti. Druhý poločas jsem však zlepšili přechod na útočnou polovinu a soupeře začali přehrávat. V soutěži zatím držíme druhé místo za Pardubicemi a jsme již kousek od postupu do žákovské extraligy, která začne v lednu.

Slavoj : Pardubice 86 : 92 prodloužení Slavoj : Poděbrady 81 : 63

U13 se udržují na vítězné vlně. V domácím prostředí vysoko porazili Lynx Liberec a předvedli velmi pěkné výkony

Slavoj : Lynx Liberec 55 : 19 Slavoj : Lynx Liberec 57 : 13

S velkou absencí klíčových hráčů odcestoval náš tým u11 k turnaji do Teplic. V okleštěné sestavě jsme soupeřům nedokázali vzdorovat a připsali jsme si své první porážky v soutěži.

Teplice : Slavoj 55 : 10 Ústí nad Labem : Slavoj 46 : 15

Muži C nedokázali vyzrát v Severočeské lize na tým z Teplic a připsali si již čtvrtou porážku z pěti odehraných utkání.

Slavoj C: Teplice 53 : 77

Děkujeme všem fanouškům, kteří nás podpořili v domácím prostředí