Našlapaný víkend plný zajímavých utkání!!

1.12.2017

 

Muži A zajíždějí na horkou půdu Sřšňů z Písku. Nedělní utkání odehrají v nově zrekonstruované sportovní hale v Tylově ulici. Sršni jsou na domácím hřišti vždy nepříjemným soupeřem což potvrdili i nedávno v Českém poháru, kdy vyřadili tým z nejvyšší soutěže Jindřichův Hradec. Utkání vysílá TVCOM.

 

Muži B čekají důležitá utkání na hřištích soupeřů. Béčko svede souboj s týmy ze spodní částí druholigové tabulky Kladnem a Slaným. V sobotu začínají chlapi od 16:00 v neděli pak od 11:00.

 

Kadety čeká první ,,spací,, zájezd sezóny. V sobotu změří síly stejně jako áčko se Sršni z Písku od 16:00 a v neděli pak od 10:00 hrají na půdě Lokomotivy Plzeň. Písek je v extraligové tabulce zatím druhý s jedinou porážkou, naopak Plzeň opanuje poslední příčku bez jediné výhry.

 

U15 žáky čeká páteční dohrávka na půdě Děčína. Náš tým, který si výhrou v Liberci zajistil postup do extraligy bude chtít využít prostoru k zapojení větší rotace hráčů. Utkání začíná od 18:00 v Děčíně

 

U14 čekají poslední dvě kola základní části žákovské ligy. V sobotu odehrají kluci od 13:00 s Mladou Boleslaví a v neděli pak přivítají od 10:00 Liberec.

 

U12 hrají další dvoukolo oblastní soutěže proti týmu z Děčína. Utkání začínají v sobotu 9:00 a 11:00.

 

Muži C obstarají páteční program v hale Na Kocandě. Od 19:30 přivitají lídra Severočeské ligy BA Louny.

 

Přejeme všem týmům úspěšný víkend a fanouškům mnoho zábavy při sledování utkání

Please reload