Slavoj má za sebou náročný víkend


Hned v jedenácti utkáních se představily naše týmy během víkendu. Pojďme se podívat jak se jim vedlo.

Muže A čekal v nedělním utkání soupeř z Písku. První čtvrtinu Slavoj udržoval naději na vítězství, poté se však k velkým výkonům rozehráli ústřední hráči soupeře (Englický, Šlechta) a domácí začali mít více ze hry. V domácím prostředí je Písek velice silným týmem a to potvrdil i po změně stran. Na každý náš pokus bodově se dotáhnout reagovalúspěšným zakončením. Náš tým již těžko hledal síly na zvrat a proti dobře hrajícímu soupeři už nenašel zbraň na otočení skóre ve svůj prospěch.

Sršní Písek : Slavoj 93:79

Výborný víkend mají za sebou Muži B. Po dvou prohrách na domácí palubovce si přivážíme dvě vítězství z palubovek soupeřů. V sobotním utkání jsme přehráli Kladno a v neděli jsme si pak poradili se soupeřem ze Slaného.

Kladno : Slavoj 53 : 69 Slaný : Slavoj 67 : 80

Poslední utkání v tomto kalendářním roce mají za sebou kadeti, kteří ke svým extraligovým utkáním cestovali do Písku a Plzně. V sobotním utkání jsme proti favoritovi z Písku nepředvedli dobrý výkon a zaslouženě prohráli. V nedělním utkání jsme hráli od poloviny utkání díky problémům s fauly a zraněním bez našich rozehrávačů. Soupeř toho dokázal využít a 3 minuty před koncem snížil na rozdíl jediného bodu. Naštěstí měl svůj den Jarda Radimský, který díky dobré práci na obranné polovině a deseti bodům v řadě dovedl náš tým k vítězství. Kadeti tak přezimují s bilancí 7 výher a 3 porážek na pěkném čtvrtém místě extraligové tabulky.

Písek : Slavoj 88 : 49 Plzeň : Slavoj 70 : 74

Dohrávku 12. kola mají za sebou žáci U15. Připsali si další vítězství, když dokázali vysoko porazit soupeře z Děčína. Na děčínské palubovce dostali dostatek prostoru všichni hráči z lavičky a svůj čas na hřišti velmi dobře využili.

Děčín : Slavoj 49 : 81

Žáci U14 se zlepšují každým týdnem a dokázali to i tento víkend. Nejprve v sobotu přehráli Mladou Boleslav a v neděli pak po dobrém výkonu dokázali málem zdolat Kondory z Liberce

Slavoj : Mladá Boleslav 85 : 68 Slavoj : Liberec 60 : 68

Žáci U12 se museli během domácích utkáních obejít bez svých klíčových hráčů. Největší ztrátu způsobila absence Hornického a Wangla. V obou utkáních jsme nedokázali Děčínu vzdorovat, ale mladší hráči z U11 nasbírali cenné zkušenosti do své soutěže.

Slavoj : Děčín 12 : 81, 14 : 86

Muži C na domácí palubovce nestačili na soupeře z Loun. Vedoucí tým Severočeské ligy ukázal svou sílu a jasně vyhrál.

Slavoj : Louny 51 : 68

Hezký zbytek pondělí a nezapomeňte, že A-tým své domácí nedělní utkání předehrává již tento čtvrtek !!!