Trusina odchází do USA

Tento víkend odehrál za náš klub poslední utkání v této sezóně Jakub Trusina. Kuba, který odchází studovat a hrát basketbal do Spojených států amerických, prošel v našem klubu všechny mládežnické kategorie od přípravky až po juniory U19. Během svého působení v našem klubu pomohl k zisku dvou stříbrných medailí z minižákovských kategorií a s týmy okolo ročníku 2000 a 2001 zaznamenal další výrazné úspěchy. Od minižáků až po současnost patřil vždy k nejlepším hráčů své kategorie v ČR a zúčastňoval se pravidelně reprezentačních srazů. Doufáme, že svůj talent bude dále rozvíjet i za oceánem a splní si své basketbalové sny a cíle. V neděli mu před jeho posledním utkáním proti Liberci, předal předseda klubu Josef Mayer malou vzpomínku na náš klub a město. Od ostatních dostal podepsaný míč všemi spoluhráči a trenéry.

V lednu přineseme článek o jeho novém působišti.