Výsledkový servis. A tým v čele 1.ligy


Muži A jsou opět v čele prvoligové tabulky. Na domácí půdě dokázali zdolat dosavadního lídra z Vysočiny a v tabulce ho tak přeskočili. Velmi dobře a energicky hrající soupeř s námi držel krok po celé utkání a nenechal nás ani na chvíli vydechnout. Naštěstí jsme dokázali vždy odpovědět na soupeřův pokus o srovnání skóre a utkání dovedli do vítězného konce.

Slavoj : Vysočina 78:69

Junioři slaví další vítězství v extralize juniorů. V sobotu dorazil do haly Na Kocandě tým z Pardubic. Soupeř se prezentoval velice agresivní obranou a rychlým přechodem do útoku. I přes snahu našich hráčů jsme Pardubicím nedokázali více vzdorovat a sobotní utkání jsme prohráli. V neděli jsme nastoupili proti týmu BŠM Brno. Úvod utkání nám vůbec nevyšel a po první čtvrtině jsme ztráceli již deset bodů. Ve druhém dějství jsme však zpevnili obranu a v útoku se začali prosazovat naši stěžejní hráči, což mělo za následek srovnání stavu. Druhý poločas jsme navázali na výkon z druhé čtvrtiny a soupeři začali pomalu bodově odskakovat. I přes problémy s fauly Karlovského jsme dokázali přežít závěrečný nápor Brna a připsali si tak důležitě vítězství do extraligové tabulky.

Slavoj : Pardubice 53:76 Slavoj : Brno 81:73

Žáci U15 v sobotu přehráli Tygry z Brna. Utkání se našim hráčům povedlo. Ubránili jsme klíčové hráče soupeře a v útoku jsme proměňovali vyložené šance, které jsme si rychlým přechodem a dobrým pohybem míče dokázali vytvořit. V neděli jsme nastoupili proti BŠM Brno a od úvodu vše vypadalo, že navážeme na sobotní výkon. Bohužel dobrý basketbal jsme produkovali jen úvodní minuty. Poté jsme nedokázali navázat na kolektivní výkon z útoku, který nás zdobil v sobotním utkání. Soupeř nás postupně začal dotahovat a utkání dospělo do vyrovnané koncovky. V ní jsme neproměnili některé jasné příležitosti a k tomu jsme nehráli dobře takticky. To mělo za následek těsnou porážku o 4 body.

Slavoj : Tygři Brno 80:62 Slavoj : BŠM Brno 67:71

Minižáci

Žáci U13 i přes velkou marodku odcestovali k utkáním do Ústí nad Labem a uhráli přijatelné výsledky proti favoritovi našeho oblastního přeboru.

Minižáci U12 předehrávali v neděli utkání U12 proti Roudnici nad Labem. Tým U12 trápil stejný problém jako U13 a vysoko podlehl svému soupeři.

V Litoměřicích se odehrál turnaj U11 za účasti našeho týmu, Loun a Teplic. Diváci mohli sledovat velmi vyrovnaná utkání a pěkný minižákovský basketbal.

1. BA Louny 2. Slavoj BK Litoměřice 3. BK Teplice

Muži C si připsali důležitou domácí výhru nad Libercem.

Slavoj : USK Liberec 68:64