Ačko vybojovalo vítězství v Plzni, kadeti si připsali důležitou výhru

Během víkendu se odehrálo osm utkání, z toho šest na palubovkách soupeřů. Pojďme si přiblížit snažení našich týmů.

A tým nastupoval v plné síle na palubovce Plzně. Našemu týmu se absolutně nevyvedla první čtvrtina, kterou jsme prohráli 23-8. Poté jsme se adaptovali na tvrdou hru soupeře, zlepšili obranu a pomalu soupeřův náskok stahovali. Utkání muži nakonec dotáhli do vyrovnané koncovky, ve které slavili vítězství, které jim zajistilo prvenství po základní části 1.ligy mužů.

Plzeň : Slavoj 62:64

Muži B mají za sebou černý víkend když si připsali dvě porážky. V sobotu nejprve podlehli Písku B a v neděli pak Benešovu. ,,Béčku,, chyběli někteří klíčoví hráči a k utkáním tak museli odcestovat v okleštěné sestavě.

Písek B : Slavoj 86:60 Benešov : Slavoj 65:56

Kadeti si připsali velké vítězství, když po skvělém výkonu přehráli Pardubice na jejich hřišti. První půle se našemu týmu nevyvedla podle představ a to především na obranné polovině. Po poločasové poradě však přišla pozitivní změna a náš tým začal skvěle bránit. Od míče jsme odstavili klíčové hráče soupeře a celkově jsme byli na obranné polovině velice kompaktní. K tomu se připojil dobrý pohyb míče v útoku a úspěšná střelba z dlouhé vzdálenosti. Utkání jsme tak v druhé polovině otočili a mohli tak slavit důležité vítězství. Druhý den čekal na naše kadety Nymburk. Náš tým nedokázal navázat na sobotní výkon a především úvod utkání prospal. Poté jsme se snažili utkání zvrátit v náš prospěch, ale dobře bránící soupeř nám snížit nedovolil.

Pardubice : Slavoj 63:72 Nymburk : Slavoj 67:51

U14 mají za sebou nedělní utkání ve Varndsdorfu, které zvládli a připsali si další vítězství v žákovské lize. U12 se doma nedařilo a podlehlo dvakrát Levhartům z Chomutova