Kadeti vezou výhru z Brna, béčko porazilo Domažlice

12.2.2018

Uplynulý víkend odehrály naše týmy celkem šest utkání. Dorostenci i muži B zažili dramatické koncovky svých utkání, muži C a U14 nestačili na své soupeře.

Muži B si připsali veledůležitou výhru nad Domažlicemi, bohužel na skvělý výkon ze sobotního utkání nedokázali navázat a v neděli prohráli s Klatovy o pouhé 4 body. Nutno podotknout, že díky marodce museli odehrát muži utkání pouze v šesti lidech.

Slavoj : Jiskra Domažlice 75:65
Slavoj : Klatovy 70:74

Podobné problémy zužovali naše kadety při výjezdu na Moravu, kde na ně čekal Prostějov a Brno. ,,Sedm statečných,, odehrálo v rozmezí 12 hodin dvě těžká utkání a hráči si museli sáhnout až na dno svých fyzických sil. Sobotní utkání v Prostějově bylo po celý jeho průběh velmi vyrovnané a rozhodovala až koncovka, ve které měli více sil domácí. Nedělní utkání v Brně bylo v úvodu z pohledu diváka velice atraktivní, poněvadž po pěti minutách byl stav 18:14 pro domácí. Poté však začaly fungovat i obrany a v tomto směru jsme byli o něco lepší než soupeř. Především ve třetí čtvrtině jsme doslova zavřeli a odřízli od míče klíčového hráče soupeře. Tím jsme zadělali základ na důležitou venkovní extraligovou výhru.

Orli Prostějov : Slavoj 71:66
BŠM Brno: Slavoj 66:76

U14 doma nestačili na vedoucí celek naší skupiny žákovské ligy Kladno. Muži C podali v Teplicích bojovný výkon, na výhru to však tentokrát nestačilo.

Slavoj U14 : Kladno 45:64
BK Teplice : Slavoj 79:57