Slavoji se o víkendu nevedlo


Muži zajížděli na palubovku vedoucího celku z Hradce Králové. V utkání jim chyběla větší vůle po vítězství a s chutí hrající domácí začali šňůrou 12:0. Poté se naše mužstvo vzchopilo a především díky Gruntovi srovnalo s Hradcem hru. Utkání nabídlo spoustu nepřesností, především v přechodové fázi. Náš tým nebyl schopný proměnit ani jasné příležitosti ke skórování a po celé utkání se potýkal s nízkým procentem střelby. I přes snahu v druhém poločase se na Hradec dotáhnout, jsme vedoucí celek více neprověřili a zaslouženě prohráli.

Hradec Králové : Slavoj 76:63

Muži B vezou důležitou výhru z Radotína, proti Vyšehradu už nebylo tolik sil. V sobotním utkání kolektivním výkonem na útočné polovině zadělali na důležité druholigové vítězství, které se nerodilo vůbec lehce. I přes vysokou porážku z nedělního utkání může být náš tým s víkendem spokojený, poněvadž udělal velký krok k postupu do playoff

Radotín : Slavoj 68:80 Vyšehrad : Slavoj 87:48

Kadeti nedokázali potrápit favority a připsali si dvě porážky. V sobotu se nedokázali prosadit proti zónové obraně Sokola Pražského a v neděli jim pak dělala problém výšková převaha hráčů USK Praha. I přes bojovné výkony se nám nepodařilo připsat si alespoň jedno vítězství a tak o jistotu čtvrtého místa, které by nám zajistilo domácí výhodu v playoff budeme muset ještě zabojovat.

Slavoj : Sokol Pražský 60:69 USK Praha : Slavoj 75:55

U13 podlehli dvakrát týmu z Loun. U12 první utkání s Louny prohráli, ve druhém poločase však rapidně zlepšili svůj výkon a soupeře přehráli