Muži B a C zakončili základní část, kadeti vyhráli a stále drží těsně čtvrtou pozici


Muži A si připsali povinné vítězství nad družstvem ze Zlína. Soupeř přijel jako již tradičně bez svých opor. Šest hráčů hostujícího týmu se snažilo co nejvíce zpomalovat hru a uhrát přijatelný výsledek. Tímto způsobem hry uspávali nejen domácí fanoušky, ale i litoměřické hráče, kteří se hře soupeře přizpůsobovali. Slavoj si nakonec došel pro jasnou výhru o 34 bodů a upevnil si tak druhou pozici v tabulce nadstavbové části.

Slavoj – Zlín 95 : 61

Muži B v sobotním utkání zdolali týmovým výkonem družstvo ze Slaného, ale v neděli se soupeřem z Kladna svůj sobotní výkon nezopakovali a prohráli. Muži B tak ukončili základní část druhé ligy s bilancí devíti výher a třinácti porážek.

Slavoj – Slaný 82 : 56

Slavoj – Kladno 69 : 87

Muži C zvítězili v důležitém utkání SČL nad týmem BK Horejsek Děčín. Výborná obrana dokázala zastavit tahouny ze soupeřova tábora a nedovolila jim více se prosadit. Trpělivý útok našich mužů slavil také úspěch. Muži C tak budou hrát v nadstavbové části SČL o 4 až 6 místo.

Slavoj C – Dečín B 57 : 54

Kadety U17 čekal výjezd do Ostravy. V sobotu nastoupili naši dorostenci proti týmu NH Ostrava a předvedli jeden z nelepších výkonů na útočné polovině v této sezóně. Díky týmovému pojetí hry se do střelecké listiny zapsali všichni hráči a společně si tak dokráčeli pro vysoké vítězství. Druhý den nastoupili U17 na palubovce Snakes Ostrava a už od počátku utkání byla znát absence Jardy Radimského a to především na obranné polovině a v bojích pod košem. Soupeř nás přeskákal hrozivým rozdílem 60:24 doskoků. K tomu naši klíčoví hráči neměli svůj den v útoku a tak jsme se museli před druhým ostravským celkem tentokrát sklonit.

NH Ostrava - Slavoj 99 : 54

Snakes Ostrava – Slavoj 82: 59

U14 mají za sebou skvělý víkend, když si připsali dvě vítězství. V sobotu přehráli favorita naší skupiny Sokol Vyšehrad a v neděli pak v dramatické koncovce pokořili Mladou Boleslav.

Vyšehrad – Slavoj 56 : 61

Mladá Boleslav – Slavoj 47 : 50

U12 si připsali dvě porážky s lídrem oblastního přeboru mladších minižáků

Slavoj – Ústí nad Labem 15:67, 28:84