Pavel Grunt - Slavoj v KOOP NBL 4. díl


Pavel Grunt, ročník 1994, pivot, BK Armex Děčín

PAVLE, TY JSI LETOS ZMĚNIL SVÉ KLUBOVÉ PŮSOBENÍ V NEJVYŠŠÍ SOUTĚŽI. JAK JSI SPOKOJENÝ S PŘESTUPEM DO DĚČÍNA?

Ano změnil a jsem nadmíru spokojen. Je to tak především díky přístupu a vstřícnosti vedení směrem k hráčům. Tyto podmínky pak vytvářejí i výbornou atmosféru v šatně a celkově uvnitř týmu.

JAK HODNOTÍŠ VÝKONY SVÉHO TÝMU V LETOŠNÍ SEZÓNĚ?

Výkonnost se nám střídá jako na kolotoči. Jednou jsme nahoře a jednou dole, ale to je sport. Myslím, že to k tomu patří a naše výkony půjdou ke konci sezóny spíše nahoru.

POSLEDNÍ TELEVIZNÍ UTKÁNÍ JSI PŘEDVEDL SKVĚLÝ VÝKON A ZAZNAMENAL 24 BODŮ, MYSLÍŠ, ŽE UŽ SI SE DOSTATEČNĚ AKLIMATIZOVAL V DĚČÍNSKÉM TÁBOŘE A BUDEME TYTO VÝKONY SLEDOVAT I NADÁLE?

Já samozřejmě doufám, že ano. V Děčíně do utkání nastupuji jako náhradník, ale minutaž máme rozdělenou rovnoměrně. Trenér Budinský dává vždy prostor tomu, komu se v daném utkání více daří. Toto mi vyhovuje a myslím si, že by to tak mělo být. Osobně jsem velmi rád za každé minuty, které mohu strávit na hřišti

V LETOŠNÍ SEZONĚ SI SE VRÁTIL TAKÉ DO LITOMĚŘIC, KDE HOSTUJEŠ DO 1. LIGY. JAK HODNOTÍŠ TUTO ZKUŠENOST OBLÉCT ZNOVU LITOMĚŘICKÝ DRES?

Doma je doma, mrzí mě, že to nešlo již dříve, ale teď když můžu obléct žluto-modrý dres Slavoje a jít hrát, tak mi to dělá radost. Navíc každý zápas je výzva a je potřeba to přetavit v cenné zkušenosti