Jan Karlovský - Slavoj v KOOP NBL 5.díl


Jan Karlovský, ročník 1999, pivot, BK Armex Děčín

HONZO, LETOS JSI ABSOLVOVAL LETNÍ PŘÍPRAVU S DĚČÍNEM A OKUSIL JSI I PRVNÍ MINUTY V NEJVYŠŠÍ SOUTĚŽI, JAK HODNOTÍŠ SVÉ DOSAVADNÍ PŮSOBENÍ U VÍCEMISTRA KOOP NBL?

Díky tréninkovému plánu Děčína, který trénuje především v dopoledních hodinách, jsme toho s týmem zatím moc neodtrénovali. Naskočili jsme do tří zápasu. Tyto zkušenosti a první minuty vnímám velmi pozitivně

LETOS HRAJEŠ 4 SOUTĚŽE, ZA DĚČÍN KOOP NBL, ZA LITOMĚŘICE 1.LIGU MUŽŮ A EXTRALIGU JUNIORŮ A K TOMU NASTUPUJEŠ ZA SVŮJ RODNÝ CHOMUTOV V SČL. JAK MOC NÁROČNÉ JE STÍHAT VŠECHNY TRÉNINKY A UTKÁNÍ SE ŠKOLOU?

Tréninky kromě už zmiňovaného Děčína, mají všechny ostatní týmy večer. Takže tréninky a škola jsou v pohodě.

V LITOMĚŘICÍCH PŮSOBÍŠ JIŽ TŘETÍM ROKEM, NA CO NEJRADĚJI VZPOMÍNÁŠ Z TOHOTO PŮSOBENÍ?

Tak to je určitě postup na Final4 U17 v Pardubicích. Na turnaj jsme postoupili s velmi mladým týmem a v play off vyřadili favorizovaný tým USK Praha, takže to je asi nejlepší vzpomínka.

V LETOŠNÍM ROČNÍKU EXTRALIGY JUNIORŮ VEDEŠ STATISTIKY V POČTU BODŮ A DOSKOKŮ, MYSLÍŠ, ŽE BY JSI SE MOHL DOSTAT DO REPREZENTACE DO 20 LET I PŘES TO, ŽE LETOS JE ME URČENO PRO HRÁČE, KTEŘÍ JSOU O ROK STARŠÍ?

Moc rad bych se už tento rok probojoval do finální nominace hráčů, kteří by reprezentovali Českou republiku. Všechno však závisí na trenéru Czudkovi, který musí usoudit, jestli mám šanci se tam probojovat nebo ne.