A tým na úvod zvítězil


Muži přivítali v úvodním kole 1. ligy mužů rezervu USK Praha. Náš omlazený tým tak čelil hned v úvodu velmi nepříjemnému soupeři, který se opírá především o borce z juniorské extraligy. První polovina utkání byla bodově vyrovnaná a náš tým si držel po většinu času mírné vedení. Ke konci druhé půle však začala slavit úspěch velice agresivní obrana soupeře a Sovy šly do kabin s jednobodovým vedením. Ve druhé půli však přišel zlom na naší obranné polovině, kdy jsme soupeři nedovolovali střílet z lehkých pozic a velmi dobře jsme kryli vnitřní prostor. Na útočné polovině našlo naše družstvo recept na soupeřovu agresivní obranu a pomalu si začalo budovat slibný bodový náskok. USK i přes snahu s výsledkem něco udělat nenašlo již dostatek sil k obratu a náš tým se tak mohl radovat z vítězství. Velmi dobré výkony na útočné polovině předvedli Karlovský, Kynzl a Kroutil, v obraně pracoval skvěle celý tým. Svou premiéru v první lize si odbyli teprve sedmnáctiletí dorostenci Matěj Sichrovský a Tomáš Bohuslav, kteří navázali na Jardu Radimského a Martina Hoška jež si odbyli premiéru při turnaji o Štít města Litoměřic.

Slavoj BK Litoměřice : USK Praha B 75 : 62