Výsledkový servis víkendu


​​O víkendu se do akce dostalo hned 5 týmů našeho klubu. Pojďme se podívat komu a jak se dařilo.

Skvělý týmový výkon předvedli muži A na palubovce Košířů. Od začátku zápasu se loňského semifinalisty 1. ligy mužů nezalekli a utkání dovedli do vítězného konce. Kromě výborné týmové obrany zdobila tým nesobecká hra na útočné polovině, ze které těžilo nejvíce trio mladíků Karlovský, Kynzl a Maděra. A tým si tak ve svém druhém utkání připsal druhé vítězství a vyhlíží souboj s favoritem celé soutěže Lions z Jindřichova Hradce, který se uskuteční v pátek 5. září v hale Na Kocandě.

Košíře : Slavoj 74 : 80

K pohárovému utkání do Liberce odcestovali naši muži v silně nekompletní sestavě. Chybějící zranění hráči a pendlové z A týmu byli citelně znát především ve druhé polovině utkání. Úvodní dvacetiminutovka se týmu vyvedla a udržoval na palubovce Kondorů mírné vedení, poté ale přišla katastrofální třetí čtvrtina a béčko tak v poháru končí. Příští víkend startuje druhá liga naše béčko budete moci vidět v akci hned na domácí palubovce

Kondoři Liberec : Slavoj B 79 : 61

C tým si na úvod odnesl porážku z palubovky Mostu 52 : 83

Svou sezónu zahájili také extraligoví junioři. Ti očekávají těžkou sezónu, poněvadž tým je složený prakticky pouze z hráčů U18, kteří budou hrát tuto kategorii i příští rok. Junioři se však těžkých soupeřů nezalekli a proti Prostějovu a Ostravě předvedli slušné výkony. Především na obranné polovině jsme dokázali eliminovat znatelnou fyzickou převahu soupeřů. Soupeř nás přehrával především na doskoku a ve hře 1 na 1, kde jsme měli problémy proti lépe silově vybaveným protihráčům. Obě utkání však dorostenci odehráli s maximálním nasazením a i přes dvě porážky zanechali kluci velmi dobrý dojem.

Slavoj U19 : Orli Prostějov 62:83

Slavoj U19 : Snakes Ostrava 52:66

Ve spanilé jízdě pokračují U15 v Nadregionální lize. Po vítězství v sobotním utkání na Vyšehradě, deklasovali v nedělním utkání i soupeře ze Slaného.

Sokolo Vyšehrad : Slavoj U15 37 : 62

Slavoj U15 : Slaný 78 : 42