Výsledkový servis. 5.-7. října

7.10.2018

 

Muži B stoprocentní, U14 slaví první výhru.

 

Muži A přivítali v pátek Jindřichův Hradec. Soupeř ukázal svojí sílu a navázal na svá vysoká vítězství z úvodních kol. Naši hráči i přes snahu nedokázali soupeři vzdorovat a v poločase byl rozdíl již 30 bodů. Do druhé půle jsme však vstoupili se vztyčenou hlavou a sehráli Jindřichovým Hradcem vyrovnaný poločas. S bilancí 2 výher a 1 porážky budeme zajíždět tento pátek na palubovku píseckých Sršňů.

 

Slavoj A : Jindřichův Hradec 63 : 99

 

Muži C v pátek nezvládli koncovku v Liberci a i napodruhé v SČL lize neuspěli. Tento pátek je čeká první domácí utkání proti Varnsdorfu

 

Slavia Liberec : Slavoj C 80 : 77

 

Skvělý vstup do soutěže mají za sebou muži B. Béčko dokázalo zvítězit v sobotním utkání proti týmu ze Slaného a v neděli si pak v koncovce poradili s loňským účastníkem 1. ligy Sokolem Žizkov. B tým se tak hned od počátku soutěže drží na předních příčkách 2. ligy a doufejme, že v podobných výkonech bude pokračovat tým i nadále.

 

Slavoj B : BC Slaný 76 : 43
Slavoj B : Sokol Žižkov 55 : 54

 

Kadetům U17 odstartovala extraliga. V úvodu je čekali těžcí soupeři, když zajížděli na Moravu k celkům z Brna a Prostějova. Obě utkání probíhala ve stejném duchu, kdy jsme se soupeřem drželi po většinu utkání krok. V závěru nám však díky úzké rotaci nestačili již síly a soupeř vždy výrazně navýšil své vedení.

 

BAM Brno : Slavoj U17 85 : 53
Orli Prostějov : Slavoj U17 97 : 76

 

První vítězství slaví tým U14, který dokázal zvítězit na palubovce Teplic. Po sobotní porážce na USK Praha si tak kluci spravili chuť a po velmi pěkném výkonu si připisují vítězství v žákovské lize.

 

USK Praha : Slavoj U14 106 : 28
BK Teplice : Slavoj U14 72 : 77

 

U12 odstartovali sezónu na výbornou, když v úvodních utkáních dvakrát zvítězili. Soupeře z Lynxu přehráli dvakrát

 

Slavoj U12 : Lynx Liberec 71 : 20, 63 : 41


Děkujeme všem divákům, kteří dorazili na domácí utkání a těšíme se na vás další víkend. Více info najdete brzy na našich stránkách

 

AhojSlavoj

Please reload