Výsledkový servis 12-14. října


Basketbalový víkend přinesl celkem deset utkání, z nichž jsme se pětkrát radovali z vítězství. U15 dále kralují, své skupině v NRL a U11 zahájili svou sezónu úspěšným turnajem.

Muži A podali velice slabý výkon proti soupeři z Písku, když na jeho palubovce nedokázali navázat na výkony z úvodních kol a vysoko prohráli. Soupeř nás předčil především v bojovnosti a úspěšnosti střelby. Za zmínku stojí 56 doskoků Písku oproti 37 doskokům našeho týmu. V dresu domácích zářila především dvojice Englický a Šlechta, která nasbírala dohromady 48 bodů. S bilancí 2 výher a 2 porážek přivítáme tento pátek rezervu Nymburka.

Sokol Písek : Slavoj A 91 : 59

Muži C sehráli svůj první zápas v SČL na domácí palubovce a hned z toho bylo vítězství nad Varnsdorfem.

Slavoj C : Varnsdorf 70 : 48

Junioři mají za sebou další dvě utkání v extralize, ale bohužel opět bez vítězství. I přes dobré a bojovné výkony jsme podlehli jak Písku, tak Sokolu Pražskému. V obou soubojích nám tradičně chyběla výška i fyzická síla. Velkým pozitivem bylo zapojení hned čtyř hráčů z U17, kteří odvedli i přes svůj mladý věk, velmi dobrou práci.

Slavoj U19 : Sokol Písek 57 : 78

Slavoj U19 : Sokol Pražský 65 : 78

Krasojízdou pokračují svou soutěží svěřenci Štěpána Hanzlíka, když si poradili jak se soupeřem z Karlových Varů, tak se Sokolovem. Na dvou vysokých výhrách se podíleli všichni hráči

Slavoj U15 : Karlovy Vary 84 : 50

Slavoj U15 : BK Sokolov 102 : 36

Starší minižáci sehráli dvě velmi pěkná utkání s Ústím nad Labem. K lepším výsledkům vždy chyběla lepší úspěšnost z bezprostřední blízkosti koše.

Slavoj U13 : Ústí nad Labem 29 : 43, 42 : 59

Sezóna začala také nejmladším minižákům U11, kteří zahájili prvními utkáními na turnaji v Chomutově. Pro některé z hráčů to byla první utkání, ale výsledky a předváděná hra tomu neodpovídali. Chlapci si došli pro dvě jasná vítězství, která byla ozdobena pěkným kolektivním výkonem

Teplice : Slavoj U11 4 : 73, Chomutov (dívky) : Slavoj U11 15 : 45