Výsledkový servis 2.-4.11


Muži A- 1 liga

Naši muži pokračují ve vítězné sérii, když si v pátečním utkání poradili se Sokolem Pražským. V utkání nás zdobila opět velmi dobrá hra na obranné polovině a v důležitých momentech jsme se dokázali prosadit i na útočné polovině. Po sedmi kolech má náš tým na kontě 5 výher a drží společně s USK B druhé místo prvoligové tabulky. V příštím kole hrají naši muži opět doma proti mezinárodní akademii GBA Praha.

Slavoj A : Sokol Pražský 59 : 51

Muži B – 2. Liga

Muži B si o víkend připsali jedno vítězství a jednu porážku. V sobotním utkání nestačili na zkušený tým z Rokycan, v neděli si pak spravili chuť proti Mariánským Lázním.

Slavoj B : Rokycany 56 : 66

Slavoj B : Mariánské Lázně 84 : 57

Muži C- SČL

Muži narazili na favorita oblastní soutěže z Chomutova a i přes bojovný výkon nedokázali soupeři bodově více vzdorovat

Levharti Chomutov : Slavoj C 111 : 61

U17 – extraliga

Kadeti vstupovali do domácích utkání ve velmi okleštěné sestavě. Týmu chyběli hráči jak z důvodu zranění, tak z důvodu rodinných dovolených. Zbytek hráčů, který se postavil Písku a Plzni zaslouží velkou pochvalu za předvedené výkony a za bojovnost. Především úvodní minuty sobotního utkání nabídli skvělou podívanou, když jsme vedli nad soupeřem z Písku 22-7. Poté se však projevila širší rotace Písku a našich pět statečných podpořených kluky z U15, nedokázalo síle soupeře vzdorovat. V neděli jsme přišli částečně i o klíčového hráče Matěje Wiesnera a i přes velkou snahu jsme s Plzní prohráli.

Slavoj U17 : Písek 60 : 76

Slavoj U17 : Plzeň 62 : 78

U12 OP

Litoměřické U12 si dvakrát poradili se soupeřem z Děčína B. Svou premiéru na trenérské židli si odbyl Ondra Chlupsa

Děčín B : Slavoj 3 : 64, 18 : 58