Junioři se dočkali vítězství, žáci a minižáci opět výborně


Víkend plný utkání čekal na náš klub tento prodloužený víkend. Muži A narazili na velmi dobře hrající GBA Praha a prohráli. Junioři prolomili sérii porážek a připisují si první vítězství v extralize juniorů.

Muži A-1.liga Po sérii tři výher jsme přivítali pražskou akademii GBA Praha. V úvodu utkání jsme se dostali do vedení 4:0, pak však vzali otěže utkání do rukou hosté. Agresivní a dobře organizovaná obrana soupeře nám dělala velké problémy a nedokázali jsme na ní prakticky po celé utkání najít recept. Na druhé straně byly naopak vidět velmi dobré útočné výkony Štafla, Mikysky a především hráče utkání Halady. Po domácí porážce nás čekají dvě utkání na hřišti soupeřů a to v Plzni a na USK B

Slavoj A : GBA 56 : 73

Muži C – SČL V SČL přišlo na řadu derby s Lovosicemi, které naši muži zvládli a připsali si tak důležité vítězství.

Lovosice : Litoměřice C 53 : 59

U19 – extraliga V extralize juniorů nás čekal souboj s týmy z Pardubic a Brna. Junioři potřebovali nutně zvítězit a to se jim povedlo v nedělním utkání proti Brnu. Celý víkend zdobila naše dorostence velmi dobrá hra na útočné polovině. Do střelecké listiny se zapsali prakticky všichni, kteří do víkendových utkání nastoupili. Týmu se dařilo především zpoza trojkového oblouku, kdy jsme zaznamenali celkem 27 úspěšných trojkových pokusů. Na obranné fázi však musíme ještě zapracovat, poněvadž ta nás stála vítězství v sobotním utkání. Velkým pozitivem je postupné vyprazdňování naší marodky.

Slavoj U19 – Pardubice 77 : 87 Slavoj U19 – Brno 88 : 83

U15 – NRL Svoji nadvládu v NRL potvrdili naši žáci U15. V domácích utkáních přehráli vysokým rozdílem jak Roudnici nad Labem, tak tým z Mostu. Tým si po dvou vítězstvích zajistil již s předstihem postup do žákovské ligy, která začne v lednu.

Slavoj U15 : Most 84 :44 Slavoj U15 : BA Roudnice 89 : 44

U13 – OP Starší minižáky čekala dvě utkání na půdě soupeře z Chomutova. Po velmi dobrých výkonech jsme dvakrát prohráli, když jsme se museli potýkat s marodkou a utkání odehráli v nízkém počtu hráčů.

Chomutov : Slavoj U13 48 : 34, 59 : 35

U11 – OP Již podruhé v této sezóně měli naší chlapci z U-11 šanci porovnat své sily se soupeři z naší oblasti. Tentokrát jsme se na domácí palubovce utkali s týmy z Roudnice a Liberce. První zmiňovaní byli pro kluky velkou prověrkou a od začátku bylo jasné, že nám nedají nic zadarmo. Ačkoliv jsme po většinu zápasu vedli, soupeř se neustále držel na dostřel a my jsme si nedokázali vybudovat výrazný bodový náskok. V koncovce jsme však díky dobré a agresivní obraně nedovolili hráčům Roudnice skórovat a naopak jsme těžili z rychlých protiútoku. Utkání jsme zvládli a zvítězili. Druhy zápas proti soupeři z Liberce, byl bez pochyby mnohem uvolněnější a navzdory široké rotaci soupeře se nám kolektivním výkonem podařilo zvítězit.

Slavoj U11 – BA Roudnice 44 : 37 Slavoj U11 – Lynx Liberec 90 : 9

AhojSlavoj