Výsledkový servis

26.11.2018

Muži A – 1.liga

Mužům páteční utkání nevyšlo podle představ a v souboji o druhé místo podlehli rezervě USK Praha B. Našemu týmu se vůbec nedařilo na útočné polovině, kdy jsme zaznamenali pouhých 44 bodů za celé utkání. Do poločasu jsme prohrávali o dvanáct bodů. Ve třetí čtvrtině se náš výkon zlepšil a hra se začala vyrovnávat. I přes střelecké trápení jsme se dostali v posledním dějství na dostřel tří bodů. V této pasáži jsme velmi dobře bránili, a nedovolili jsme soupeři šest minut dát jediný bod. Poté však přišla bodová šňůra domácích 8-0 a na další zvrat už jsme neměli dostatek času ani sil.

USK B : Slavoj  56:44

Muži C – SČL

Muži C narazili v domácím prostředí na Juniorku Děčín a podlehli jí 52 : 61

Junioři – Extraliga U19

Juniory čekali venkovní utkání s těžkými soupeři z čela extraligové tabulky. V sobotu zamířili stejně jako muži do Prahy na Folimanku a v neděli do akademie z Nymburka. Především nedělní utkání se našim hráčům velmi povedlo a do poločasu jsme hráli s favoritem vyrovnané utkání.

USK Praha – Slavoj U19  99:41

BA Nymburk – Slavoj U19  85:60

Starší žáci U15

Ve své krasojízdě pokračují starší žáci, kteří si vylepšili svou bilanci na 12 výher a 0 porážek

Slaný – Slavoj U15  42 : 118

Slavoj U15 – Vyšehrad 77:48

Minižáci U13

Minižáci předvedli pěkné výkony na půdě favorita z Ústí, ale z vítězství se neradovali

Ústí : Litoměřice 67:34

Ústí : Litoměřice 61:31