Ve středu 16. ledna proběhne první samostatný trénink děvčat.


,,Jak jsme již avizovali v loňské sezóně, chceme v našem klubu vybudovat kromě chlapecké i dívčí basketbalovou složku. Naším cílem je vytvořit stejně kvalitní basketbalovou mládežnickou pyramidu jako se nám to podařilo u chlapců. Víme, že se jedná o běh na dlouhou trať a nechceme nic uspěchat. Momentálně máme již dostatek holčiček v kroužku a přípravkách k tomu, aby děvčata mohly mít samostatnou tréninkovou jednotku. Do trenérského týmu jsme již začlenili trenéry, kteří mají s výchovou dívek zkušenosti a budou pro náš klub tuto složku zabezpečovat. Ročník dívek narozených v roce 2009 a mladší je již začleněn do klubové koncepce Slavoje BK Litoměřice a od září bude přihlášen do soutěže jako náš první holčičí tým. "

První trénink bude sloužit také jako náborový. To znamená, že mohou přijít i děvčata, které v našem klubu zatím nepůsobí. Pokud máte dceru narozenou v roce 2009 a mladší přijďte s ní vyzkoušet trénink ve středu 16. ledna do Sokolovny, kde se dozvíte více informací.

Pokud máte zájem připojit se k našemu nově tvořícímu se týmu dívek, tak neváhejte a kontaktujte našeho šéftrénera SPS Honzu Dvořáčka.

Budeme se těšit na vaši návštěvu

AhojSlavoj