V playoff narazíme na GBA Praha!!!

17.3.2019

 

 


29. března vypukne finální část 1. ligy mužů. Naši muži se utkají ve čtvrtfinále soutěže s mezinárodní pražskou akademií Get Better Academy. 

Soupeř, který se před závěrem sezóny posílil a zcela ovládl skupinu A2 spoléhá především na mladé zahraniční hráče. GBA v 1. lize naposledy prohrála 4. ledna a od té doby se radovala z vítězství desetkrát v řadě. V jejich dresu kralují především americký 208 cm vysoký pivot Sacha Killeya-Jones, 210 cm vysoký Gruzinec Gabriel Khachiashvili a křídlo David Pekárek, který se do Čech vrátil ze zámořské univerzity Fordham. 

Tým z Prahy budí svou fyzickou převahou respekt a jeho výkony z posledních týdnů ukazují, že jejich ambice neuspokojí pouze první kolo playoff. Náš tým však nebude chtít dát soupeři nic zadarmo a pokusí se naplno využít výhody domácího prostředí.

Série začíná v pátek 29.března v Litoměřicích. Hraje se na tři vítězná utkání. 

Dorazte podpořit náš tým!!!!

Další dvojice v playoff 1.ligy mužů

Lions Jindřichův Hradec - Lokomotiva Plzeň
Basketbal Olomouc - BC Vysočina
SKB Zlín - Sokol Písek
Slavoj BK Litoměřice - GBA Praha

#AhojSlavoj #SlavojvPlayoff

Please reload