V playoff narazíme na GBA Praha!!!

29. března vypukne finální část 1. ligy mužů. Naši muži se utkají ve čtvrtfinále soutěže s mezinárodní pražskou akademií Get Better Academy. Soupeř, který se před závěrem sezóny posílil a zcela ovládl skupinu A2 spoléhá především na mladé zahraniční hráče. GBA v 1. lize naposledy prohrála 4. ledna a od té doby se radovala z vítězství desetkrát v řadě. V jejich dresu kralují především americký 208 cm vysoký pivot Sacha Killeya-Jones, 210 cm vysoký Gruzinec Gabriel Khachiashvili a křídlo David Pekárek, který se do Čech vrátil ze zámořské univerzity Fordham. Tým z Prahy budí svou fyzickou převahou respekt a jeho výkony z posledních týdnů ukazují, že jejich ambice neuspokojí pouze první kolo playoff. Náš tým však nebude chtít dát soupeři nic zadarmo a pokusí se naplno využít výhody domácího prostředí. Série začíná v pátek 29.března v Litoměřicích. Hraje se na tři vítězná utkání. Dorazte podpořit náš tým!!!! Další dvojice v playoff 1.ligy mužů Lions Jindřichův Hradec - Lokomotiva Plzeň Basketbal Olomouc - BC Vysočina SKB Zlín - Sokol Písek Slavoj BK Litoměřice - GBA Praha #AhojSlavoj #SlavojvPlayoff