Novinky v klubu - Spolupráce


Během tohoto týdne se vás budeme snažit informovat o všech novinkách, které se udály během letní přestávky v našem klubu. Kromě toho vám představíme nové tváře v mládeži, A-týmu mužů, i realizačním týmu. Máme toho dost a už teď můžeme prozradit, že se jedná o samé zajímavé a velmi pozitivní zprávy.

1/ Spolupráce

Začneme se subjekty, se kterými se nám podařilo navázat nebo udržet spolupráci na nadcházející sezónu. Jak jsme již informovali ke konci června, náš klub bude v letech 2019-2023 nadále Sportovním centrem mládeže a na spolupráci se dohodnul s kluby z regionu jako spolupracujícími středisky. SPS našeho klubu budou Sluneta Ústí nad Labem, BK Teplice, BK Lynx Liberec a Baník Most.

Dále jsme ve oslovili základní školy v našem regionu a na šesti z nich vznikne od září Basketbalový kroužek pro děti 1. stupně, který povedou trenéři našeho klubu.

V neposlední řadě budeme pokračovat ve spolupráci s 11 školkami z Litoměřic v našem projektu Basketbal do školek.

Společně se Slunetou Ústím nad Labem pak chystáme mezinárodní projekt o kterém vás budeme včas informovat.

Věříme, že pro všechny strany bude spolupráce prospěšná a basketbal bude v našem městě i regionu nadále růst

Ahoj Slavoj

Sluneta Ústí nad Labem BK Teplice Lynx Liberec Baník Most