Litoměřičtí basketbalisté zdolali v prodloužení favorita soutěže

V úchvatné bitvě Slavoj po většinu zápasu vedl, jenže hostům se povedlo v závěru snížit na 77:75. Jedinečnou šanci dostal čtyři vteřiny před koncem domácí Novák, který mohl ze dvou trestných hodů definitivně rozhodnout, nedal ale ani jeden a vteřinu před koncem hosté srovnali. V prodloužení se hra přelévala ze strany na stranu a vypadalo to, že si nakonec výhru odvezou hosté, kteří byli 15 sekund před koncem ve stejné situaci, jako domácí na konci 4. čtvrtiny. Ani Novotný ale dvě šestky za stavu 91:92 neproměnil, Dvořáček sice minul trojku, svůj pokus si ale doskočil a vteřinu před koncem prodloužení rozpoutal vítěznou domácí radost.

Double double za 24 bodů a 12 doskoků zaznamenal David Šteffel, bodově se dokázali prosadit všichni litoměřičtí hráči, kteří naskočili do utkání.