Rezerva litoměřického Slavoje vrátila Slunetě domácí porážku


Basketbalisté litoměřického béčka zvítězili ve 12. kole 2. ligy na palubovce Slunety USK Ústí nad Labem 70:60 a oplatili tak svému rivalovi porážku z minulého týdne.

„Zápas jsme odbojovali, dostat v Ústí jen 60 bodů je skvělá vizitka,“ hodnotil trenér Litoměřic Tomáš Havlovec. „Opět šlo o vyrovnané utkání, my byli sice v trochu nižší sestavě, ale hodně se nám dařilo na doskoku. Skvěle zahráli Bambas a Vakrčka, což, podpořené výkonem ostatních, rozhodlo,“ vypíchl klíčové faktory.

„Výhodou pro nás byl i fakt, že domácím chyběl Jan Maděra, který sice tolik bodů nedává, ale obrana se na něj vždy musí zaměřit a body pak dávají jiní,“ všiml si dále Havlovec. „Jsme rádi, že to máme s Ústím 1:1 na zápasy a celkově i za pozitivní bilanci 6 výher a 5 porážek,“ zhodnotil optimisticky průběžnou třetí příčku.

Basketbal, 2. liga, 12. kolo:

Sluneta USK Ústí nad Labem – Slavoj Litoměřice B 60:70 (23:25, 36:39, 51:57) Sluneta Ústí: Pokorný D. 17, Musel 10, Banýr 9, Pokorný J. 7, Sedlák a Wagner 5, Beneš, Oubrecht a Rys 2, Bár J. 1 Litoměřice B: není k dispozici

Zdroj: https://litomericky.denik.cz/ostatni_region/foto-rezerva-litomerickeho-slavoje-vratila-slunete-domaci-porazku-20191212.html