Setkání trenérů v rámci projektu Hallo Nachbar

V neděli 23. srpna se uskutečnilo setkání trenérů spolupracujících klubů v rámci přeshraniční spolupráce. Trenéři Slavoje BK Litoměřice, Slunety Ústí nad Labem a Titánů z Drážďan si vyměňovali své zkušenosti napříč kategoriemi. Dopolední program i odpolední program byl rozdělený na dvě skupiny. První skupina byla složena z trenérů minižactva a druhá skupina z trenérů žactva a dorostu. Dopolední teoretickou a praktickou část měli na starosti trenéři z Německa, odpolední program byl v sekci trenérů z našeho klubu. Honza Dvořáček hovořil k trenérům minižactva a Honza Šotnar k trenérům dorosteneckých kategorií. Z našeho klubu se zúčastnili také trenéři Míša Rybáková, Sára Schwarzová a David Bělohlávek. Kromě přednášek a praktických ukázek probíhaly mezi trenéry zajímavé diskuze a výměny poznatků, které by měly vést ke zkvalitnění tréninkového procesu u všech participovaných klubů.