Muži proti Vyšehradu potvrdili roli favorita...

V pátek 15.10. se tým trenéra Eisnera na domácí palubovce utkal se soupeřem z Vyšehradu. Utkání od první minuty naši muži drželi pevně ve své režii a roli favorita potvrdili vysokým bodovým rozdílem. Předseda klubu Josef Mayer zápas okomentoval takto:

"Do pátého kola I. ligy nastupoval tým Slavoje jako favorit utkání. Trenér Tomáš Eisner upozorňoval hráče, aby utkání nepodceňovali a hráli s patřičným nasazením svojí hru. Problémem našeho týmu byly další nečekané zdravotní komplikace hráčů, které se objevily hned v pondělí po utkání s Pelhřimovem. Mimo hru byli kromě dlouhodobě léčeného Míši Šotnara i zraněný Honza Maděra a respiračními problémy postižení Honza Dvořáček a Šimon Ježek. Pozitivním momentem byl po zranění návrat Davida Šteffela. Průběh hry ukázal, že hráči dodrželi pokyny trenéra a pokračovali v dobrých výkonech, které předváděli v předchozích utkáních. Tomáš Eisner využil pravidelným střídáním všechny hráče týmu, včetně juniorů Chlupsy a Krupky. Dominovali jsme výškovou převahou pod oběma koši a postupně jsme navyšovali rozdíl ve skóre. Vítězství našeho týmu rozdílem 49 bodů odpovídalo průběhu celého utkání. Opět lze pochválit všechny hráče, kteří nic nepodcenili a dosáhli tak na pátou výhru v řadě."


Průběh utkání : 19 : 9, 46 : 28, 69 : 39, 95 : 46


Střelci : Domácí – Karlovský 16, Grunt 13, Haiblík 13, Chlupsa 9, Zbroj 7, Slunéčko 7, Bohuslav 7, Klouda 6, Krupka 6, Žampach 5, Šteffel 4, Wiesner 2

Hosté – Zach 20 , Škvařil 5, Zajíček 5, Jovanovič 5, Bělohradský 5, Srp 2, Bálek 1