Uplynulý víkend přinesl vítězství i porážky...muži A stále neomylní!


Své první zápasové zkušenosti sbírali chlapci kategorie U12, kteří navzdory dvěma porážkám předvedli úctyhodný a týmový výkon. Kadetky U17 bohužel dvakrát těsným rozdílem podlehly, oproti tomu si chuť spravili kadeti U17, kteří si z venkovní palubovky (Louny/Chomutov) přivezli dvě vítězství.


Výsledek A týmu zhodnotil předseda klubu Josef Mayer:

"Domácí tým se stal součástí projektu Get Better Academy (GBA), která působí v Jindřichově Hradci. Hlavní tým GBA hraje v Kooperativě NBL. Ligový tým GBA v Pelhřimově je složen víceméně z mladých zahraničních hráčů, hrajících extraligu U19. Náš tým, který zatím nepoznal porážku v soutěži, získal slušnou sebedůvěru a do Pelhřimova odjel jako favorit utkání.

Průběh utkání potvrdil naši roli favorita. V první čtvrtině přišlo sice několik nepřesností v rozehrávce, ale tak jako v předchozích utkáních, jsme dobře bránili a měli převahu pod vlastním košem. Příjemným překvapením letošní sezóny je náš rychlý přechod na útočnou polovinu a velmi dobrá organizace hry. První čtvrtina utkání skončila rozdílem 5 bodů v náš prospěch. Ve druhé čtvrtině se začal prosazovat zejména Honza Karlovský, několika nájezdy Šimon Ježek a Jony Haiblik. V polovině utkání jsme vedli již o 16 bodů. Ve druhé polovině už se nedělo nic zásadního, co by nás mělo zastavit ve vítězném tažení. Zejména poslední čtvrtina utkání byla v našem podání skvělá. Naše důsledná obrana a stále více nepřesností na straně soupeře, který dal pouze 12 bodů, proti našim 28, nás vedlo k vítězství. Utkání skončilo rozdílem 30 bodů 66 : 96. Všichni naši hráči si s chutí zahráli. Mimořádnou pochvalu si zasloužil Honza Karlovský, ale dobří byli všichni hráči."


Průběh utkání : 22 : 27, 30 : 54, 54 : 68, 66 : 96


Střelci : Domácí – Isnord 18, Couliban 14, Kölbl 10, Kheil 8, Roudmiezi 6, Benál 3, Pereda 2, Novák 2, Bernad 2, Ráhai 1

Hosté – Karlovský 23,Haiblik 15, Ježek 12, Žampach 11, Dvořáček 11,Slunéčko 7, Grunt 5,Zbroj 4, Klouda 4, Wiesner 4