TERMÍNOVKA U11

SOUPISKA U11

Trenér: 

ČLÁNKY U11

02.09.2018

Máme za sebou soustředění našich minižàků. Kluci zaslouží pochvalu, že zvládli náročný program, který na ně náš trenérský tým připravil. Kluci využívali především litoměřická sportoviště. Navštívili kromě basketbalových tělocvičen, i krytý bazén, koupaliště a venkovní hřiště za ZŠ U Stadionu. Věříme, že tato příprava pomůže klukům k dobrým výkonům v sezónních utkáních.

05.03.2018

První domácí utkání v nadstavbové části 1. ligy mužů odehrál náš tým proti týmu z Olomouce. Tým opírající se o hráče, kteří pravidelně nastupují v nejvyšší soutěži KOOP NBL vstoupil do utkání velice aktivně. Agresivní obrana po celém hřišti dělala našemu týmu velké problémy. V útoku se soupeř prosazoval především hrou 1 na 1. V průběhu druhé čtvrtiny se náš tým začal na hru soupeře adaptovat a postupně se na Olomouc bodově dot...

22.01.2018

Muži A jsou opět v čele prvoligové tabulky. Na domácí půdě dokázali zdolat dosavadního lídra z Vysočiny a v tabulce ho tak přeskočili. Velmi dobře a energicky hrající soupeř s námi držel krok po celé utkání a nenechal nás ani na chvíli vydechnout. Naštěstí jsme dokázali vždy odpovědět na soupeřův pokus o srovnání skóre a utkání dovedli do vítězného konce.

Slavoj : Vysočina 78:69

Junioři slaví další vítězství v extralize juniorů....

13.05.2017

U11 odehráli přátelský turnaj v Liberci. Kluci odehráli čtyři utkání proti týmům Sokola Pražského a Lynx Liberec. Každým utkáním zlepšovali svůj výkon a v posledním klání předváděli nejlepší basketbal v sezóně. Za mohutné podpory rodičů se chlapci rozloučili s basketbalovým rokem a doufejme, že zkušenosti z tohoto setkání využijí v následujícím ročníku.

Please reload