U14 Mladší žáci

07.10.2018

Muži B stoprocentní, U14 slaví první výhru.

Muži A přivítali v pátek Jindřichův Hradec. Soupeř ukázal svojí sílu a navázal na svá vysoká vítězství z úvodních kol. Naši hráči i přes snahu nedokázali soupeři vzdorovat a v poločase byl rozdíl již 30 bodů. Do druhé půle jsme však vstoupili se vztyčenou hlavou a sehráli Jindřichovým Hradcem vyrovnaný poločas. S bilancí 2 výher a 1 porážky budeme zajíždět tento pátek na palubovku pís...

14.01.2018

Muži A odehráli své druhé utkání v novém roce opět proti pražskému soupeři. Tentokrát se však představili na hřišti soupeře a to u týmu Košířů. Náš tým vstoupil do utkání skvěle a ovládnul celou první půli. Především díky výborné obraně a dobré střelbě z dálky jsme vedli v poločase rozdílem osmnácti bodů. Do druhé půle vstoupili lépe domácí a náš náskok pomalu stahovali. Čtyři minuty před koncem se dokonce dostali do vedení a...

08.10.2017

Ročník 2004 a mladší, který je veden trenéry Štěpánem Hanzlíkem a Alešem Řezáčem startuje v žákovské lize. Cílem pro letošní sezónu je především práce na individuálních činnostech a celkový rozvoj hráčů.

03.04.2017

V sobotním utkání jsme nestačili na fyzicky silnější hráče Pardubic.V poločase jsme prohrávali více než 20bodovým rozdílem, protože výkon pardubických zdobila až nečekaně vysoká úspěšnost střel i z těžkých pozic. Trenér hostů mohl nechat odpočívat nejproduktivnějšího hráče svého týmu a výsledek jsme tak mohli v závěrečném hracím období vylepšit na konečný rozdíl 11 bodů (poslední čtvrtina 19:6).

V nedělním utk...

19.03.2017

Družstvo U14 má za sebou utkání na Jižních Supech, které zvládlo a vyhrálo o 6 bodů. Díky ostatním výsledkům v extraligové skupině A se náš tým stal jistým účastníkem Národního finále žáků U14!!!! Podrobnosti připravujeme

07.11.2016

Oba žákovské týmy U14 i U15 Slavoje hrající žákovskou ligu si připsali povinná vítězství, která je posunula blíže k postupu do extraligové části. U15 na své palubovce porazili BA Spartu Praha 75:47 a BK Slaný 103:57. U14 si v dnešní dohrávce poradili s BA Roudnicí nad Labem na jejich půdě 45:71. V nejbližší době čekají naše žáky utkání se soupeři z horní poloviny tabulky, kteří naše týmy prověří již daleko více.