Související zápas

Slavoj BK Litoměřice
Slavoj BK LitoměřiceBC Nový Jičín
67:73(21:19,32:44,51:54)
pá 4. 3. 2022 19:00 @ Hala 6. ZŠ, Litoměřice, 1. liga - skupina C 1.-6. místo, 4. kolo

Áčko na domácí palubovce tentokrát neuspělo

Ani v odvetě se našemu áčku proti Novému Jičínu nedařilo. Komentář k utkání pro Vás přiložil Tomáš Eisner.

Do utkání  proti Novému Jičínu jsme chtěli nastoupit se stejnou agresivitou a nasazením jako v posledním domácím utkání proti Ostravě. To se nám bohužel celý první poločas nedařilo. V obraně jsme měli problém s pohyblivými hráči Nového Jičína a rychlý přechod do útoku skoro neexistoval. Ve druhém poločase jsme tyto činnosti dokázali zlepšit a několikrát stáhnout náskok soupeře na jediný bod. V tu chvíli ale přišla hloupá ztráta nebo náhodný koš soupeře. Jelikož se s tímto soupeřem nejspíš utkáme ve čtvrtfinále play off, tak jsme si v obou zápasech vyzkoušeli, že můžeme uspět, ale musíme hrát koncentrovaně a s plným nasazením celých 40 minut.