Áčko s nováčkem ligy nezaváhalo

Muži A se v pátek večer vydali na další ligové utkání do Liberce, odkud přivezli vítězství.

Ke druhému utkání 1.ligy mužů se svěřenci trenéra Eisnera a Břešťana tentokrát vydali do Liberce. Tým, který ještě v minulé sezóně bojoval ve 2.lize, je mužstvem značně posíleným a na domácí palubovce rozhodně nedá nikomu nic zadarmo.

Malá tělocvična, slušný fanklub a tvrdá obrana soupeře však na náš tým od začátku utkání nebyla dostačující a muži si díky konzistentnímu výkonu v prvním poločase vybudovali dobrý náskok dvaceti bodů.

V poločasové přestávce trenér kromě taktických pokynů zmiňoval také důležitost soupeře nepodcenit... Lehčí zaváhání v průběhu třetí čtvrtiny a zarputilost libereckých hráčů přinesla snížení bodového rozdílu na 14 bodů, což opět značně oživilo příchozí fanoušky. Naši muži se však nenechali vyvést z míry a díky dobré úspěšnosti střelby za dva i za tři body a pak také dominanci na doskoku začali vedení opět navyšovat. Čtvrtou čtvrtinu jsme také bez větších obtíží zvládli a v konečném výsledku zvítězili 84:52.

Stav v průběhu utkání z pohledu Liberce 9:22; 22:42; 42:56.

Další utkání nás čeká již v pátek 30.9. v Chomutově.