61_20230321_083509.jpg

Áčko se chystá na play off

Čeká nás program plný zápasů, který přinese pro všechny atraktivní play-off... komentář k uplynulému utkání a nadcházející části pro Vás připravil hlavní trenér mužů Tomáš Eisner.

V pátečním utkání jsme nastoupili proti týmu Basket Brno U23. Případné vítězství by nás posunulo na 5. místo a se soupeřem Brna bychom se utkali v play off. Celé utkání ovlivnil začátek, který nám hrubě nevyšel a soupeř si vytvořil během chvilky dvanáctibodový náskok. I když se nám podařilo se k soupeři několikrát přiblížit a vypadalo to, že bychom mohli v utkání jít do vedení, v tu chvíli vždy přišla naše ztráta nebo soupeř trefil těžkou střelu. Soupeř z Brna nám úplně moc nesedí. Výšková převaha na většině postech a rychlá organizovaná hra nám dělala problém v obou utkáních.

V play off se nakonec utkáme s týmem GBA Jindřichův Hradec, který skončil na 3. místě. S tímto soupeřem jsme dokázali jednou vyhrát a jednou jsme odešli poraženi. Myslím, že poslední utkání, které jsme začátkem roku v Jindřichově Hradci vyhráli nám ukázalo, že s tímto soupeřem, který ještě loni hrál nejvyšší soutěž můžeme vyhrát a tato série hraná na tři vítězná utkání bude určitě zajímavá a my nebudeme bez šance.