Áčko v útlumu

Honza Štěpánek si nenechá ujít jediný zápas našeho áčka... poslední utkání proti GBA sledoval alespoň skrze Tvcom, takže pro Vás připravil krátké ohlédnutí za (bohužel) dalším nevydařeným zápasem.

Na horkou palubovku Jindřichova Hradce vyrazil netradičně v neděli naši muži A. Po dvou porážkách za sebou mělo "áčko" touhu tuto minisérii zvrátit. Po velmi vyrovnaných 3 čtvrtinách, kdy jsme byli o jeden bod vpředu, nám bohužel v té poslední došel dech a soupeř tuto čtvrtinu oponoval skórem 27:13. Několik zbytečných ztrát a nepřesná střelba byly hlavní příčinou negativního skóre na konci zápasu. „Své“ si střelecky odvedl Karlovský, který zapsal 25 bodů a Slowiak – 16 bodů. Utkání tentokrát po střelecké stránce nevyšlo Johnymu Haiblíkovi, který si připsal na svůj poměr „pouhých“ 8 bodů. Bohužel ani zbytek týmu se nebyl schopen více střelecky prosadit. Nezbývá než se POŘÁDNĚ opřít do tréninkového procesu a opět nastartovat Litoměřickou mašinu. Možnost zvrátit nepříznivou bilanci budou mít naši hráči již tuto neděli, kdy zavítají na půdu nymburského "béčka" - Polabí. Tak jim držme palce.

GBA LIONS Jindřichův Hradec – Slavoj BK Litoměřice 82:69 (18:21, 37:37, 55:56)