37_20220708_201526.jpg

Basket kemp v Litoměřicích již po dvanácté

Týden plný basketbalu v době letních prázdnin si na Litoměřicku užilo 64 dětí.

Od neděle 3.7. v Litoměřicích proběhl již dvanáctý ročník oblíbeného basketbalového kempu. Ačkoliv byl celý program lehce narušen rekonstrukcí palubovky na 6.ZŠ, rozhodli jsme se i tak pro jeho realizaci. 

V tomto roce se kempu zúčastnilo celkem 64 dětí, na které dohlíželo 10 vedoucích a 10 trenérů. Vše odstartovalo v neděli večerními zápasy jednotlivých kategorií. Od pondělí pak probíhaly dopolední skills tréninky, odpolední soutěže a turnaje 3v3 a večerní utkání 5v5. Ve středu ("kritický" třetí den) byl program zpestřený o návštěvu místního koupaliště a večerní papučpárty, kde jsme v sobě všichni objevili tanečního ducha. Ve čtvrtek proběhl exhibiční zápas mezi kempery a trenéry, který již po dvanácté za sebou skončil ve prospěch trenérů (nutno podotknout, že nenechali nic náhodě, když si jako hosta pozvali hráče Nymburka Jakuba Tůmu:)). Dnes byla celá událost zakončena v tělocvičně na gymnáziu, kde proběhla finální utkání 3v3 a 1v1.

Byl to další, skvělý zážitek, u kterého jsme si všichni užili spoustu legrace. Už teď se těšíme na další ročník, který převážně proběhne zpět na naší nově zrekonstruované "šestce".

Ahoj Slavoj