23_20220419_071318.jpg

Bronzové velikonoce pro chlapce U11

Dalibor Kouba se ohlédl za vydařeným turnajem Easter Cup Klatovy

První opravdu velká akce, která potkala naše kluky U11, byl velikonoční turnaj v Klatovech. Pro některé kluky to byla vůbec první zápasová zkušenost a pro další akce, kdy byli poprvé někde bez maminek. Naštěstí jsme zabalili oblíbené plyšáky, kteří zahnali všechny chmury.

Na turnaji nás čekalo celkem 5 utkání ve třech dnech, což je pro kluky větší porce, oproti tomu, na co jsou zvyklí. Hrálo se na hrubý čas, utkání tedy utíkala daleko rychleji, než obvykle. Nebylo tedy na co čekat a kluci museli hrát a zabrat hned od začátku. To se nám dařilo, kromě prvního utkání, kdy jsme se rozkoukávali. Nakonec z toho byly 3 vítězství a 2 prohry = 3. místo.

Na turnaji nás podporovali nejen rodiče, ale také holky z Litoměřic a také naši kluci U14, kteří společně v utkání se Strakonicemi vytvořili tak bouřlivou atmosféru, že málem zbořili halu

:-)

 Tahle skvělá atmosféra kluky nabila a nakopla do zbylých utkání v turnaji.

Turnaj nám ukázal, jakou cestu kluci od září ušli, kdy spolu trénují. Jsme prostě skvělá parta, která umí držet při sobě, fandit si a užije si spoustu legrace. Ale všimli jsme si také spousty věcí, které musíme zlepšit a na kterých pracovat, abychom mohli dále růst.

Velké poděkování všem rodičům za pomoc s dopravou, fandění v hale i za podporu na dálku. Jste skvělí! DÍKY, že kluky takto podporujete a vedete ke sportu!!

Ahoj SLAVOJ!!


Slavoj BK Litoměřice - HB Basket Praha 18:12

Slavoj BK Litoměřice - Medvědi Tábor 14:30

OSK Olomouc - Slavoj BK Litoměřice 14:30

BK Strakonice - Slavoj BK Litoměřice 8:29

Slavoj BK Litoměřice - BK Klatovy 26:34