4_20220125_145201.jpg

Dalibor Kouba součástí výběrového vzdělávacího projektu CZ.BASKETBALL

Šéftrenér SpS Dalibor Kouba je po tomto víkendu úspěšným absolventem projektu coach4future. Jak hodnotí čerstvě nabité zkušenosti a co vlastně tento kurz obnášel?...

"Možnost zúčastnit se prvního pokračování kurzu COACH 4 FUTURE a být součástí 16-ti členého týmu trenérů, kteří se s nadšením věnují dětským kategoriím a minibasketbalu byla veliká čest a odměna za dosavadní odvedenou práci.

Kurz se skládal ze dvou víkendových bloků, první se uskutečnil v září v Kolíně a druhý v lednu v Jičíně, vždy za účasti domácích basketbalových nadějí.

Kurz vedli zkušení trenéři a lektoři, Milena Moulisová, Milan Horák a Tomáš Kaprálek. Obsah byl postaven na praktických ukázkách, spoustě cvičení, výměn názorů, debatách i plnění různých úkolů.

Mezi všemi zúčastněnými trenéry panovala skvělá atmosféra během celého kurzu.

Z kurzu jsme si odvezli nejen certifikát o absolvování, zkušenosti, ale také nová přátelství, kontakty a ujištění, že svou práci s dětmi odvádíme dobře.

Díky za tuto příležitost."Daliborovi gratulujeme k získanému osvědčení. Jsme moc rádi, že mezi sebou máme tak skvělé trenéry s chutí rozvíjet se a pozitivně tak ovlivňovat naše svěřence a svěřenkyně!

Ahoj Slavoj