Související zápas

Slavoj BK Litoměřice
Slavoj BK LitoměřiceBiž. Jablonec n. N.
68:23(12:2,28:6,53:16)
so 5. 3. 2022 18:00 @ Hala 6. ZŠ, Litoměřice, žákovská liga - liga B, 6. kolo
12_20220307_094748.jpg

Dívky U15 si v duelu proti Jablonci připisují cenné vítězství

Ani úzká rotace pouhých šesti hráček nezabránila spanilé jízdě starších žákyň... komentář pro Vás připravil jejich lodivod Jirka Sitár.

Ahoj rodičové, kamarádi přátelé...

V sobotu si přišli na své požitkáři a fandové našich slečen U15 v žákovské lize, které přivítaly soupeřky z TJ BK Bižuterie Jablonec nad N. Naše hráčky v klubových barvách Slavoj BK Litoměřice, jak jinak... žluto-modré... jak symbolické... Markéta,  Veronika, Rozálie, Jana, Klára a Nela. Ano, pouze 6 zdravých a odhodlaných hráček, 6 hráček na vše.

Jak rádi glosujeme: dozadu musíš - dopředu můžeš! Byla to jízda ve formě Run Sushi, každá z hráček měla svou "roli"... a o tom to  je... ten náš krásný sport, sport moudrých, šikovných a 
ctnostných lidí!
MOUDROST      znamená vědět, co udělat příště...
DOVEDNOST    znamená vědět, jak to udělat...
CTNOST             udělat to...

Kdo byl a viděl, stejně jako my přihlížející z palubovky včetně jednoho z exhibujících arbitrů, viděl... pás s pochutinami Run Sushi, který nabízel tolik, bohužel pro nás tolik, nekonečných možností, že jsme při každém time-outu, vydýchávali nabídku a se zrychlujícím pásem naše "obranářky", cítily nové chutě, viděly jiné formy... chtěly se stále cpát... dopředu a soupeřky "válcovat"... stále jen v 6 a jedna z těchto degustátorek, si zlomila již čtyři hůlky. Do uzavření účtu chybělo mnoho času, přesto si s posledním párem hůlek, precizně nabírala soupeřky na útočné polovině a sledovala, jak spoluhráčka elegantně ve stylu vazari (v džudu poloviční bod iponu)... zas ta symbolika... odebrala soupeřce další míč... bylo to neskutečné, všechny naše hráčky se dostaly do svého "flow"...

Je to parádní zážitek, když hře nepřekáží rozhodčí, trenér a diváci se baví.
Celý pohled na zápas sice byl "obranářský", ale o TOM to je, když víš KDY, když víš JAK a PROČ a pro KOHO... vždy zvítězíš!
Sobotní účet 68 : 23... holky a rodičové díky za TO, Vy ...víte za "CO".
 
Jsem rád, že mohu sdílet s Vámi.

Váš tréňa Jirka S✌️