74_20230724_135539.jpeg

Letní Basketbalový Táborák letos "dohořel"..

Ani letos nemohl chybět Letní Basketbalový Táborák, tedy příměstská varianta sportovního vyžití pro naše nejmenší baskeťandy a baskeťáky

Letošní třetí ročník jsme připravili pro naše registrované sportovkyně a sportovce, aby i oni měli v letním období možnost zapracovat nejen na svých basketbalových dovednostech, ale také být se svými kamarády. Čekalo nás tedy více jak 5 dní nabitých sportem, zábavou, přátelstvím a odvahou.

Trenérský tým byl opět vyrovnaný. Připojily se k nám trenérky z dívčího basketbalového klubu Lvice Litoměřice. Lucku s Eliškou, které byly také vrchní svačinářky :-), doplnila známá dvojice David a Dalibor.

Největší část táboráku byla samozřejmě věnována basketbalu. Pracovali jsme na základních basketbalových dovednostech, jako jsou dribling, přihrávky, střelba nebo zakončení dvojtaktem, jelikož většina aktérů se od září už zapojí do kategorií U11 hrající soutěžní utkání. Vše samozřejmě bylo zabaleno do her, legrace a zábavy. Nesměla také chybět hra ve variantách 5na5 nebo 4na4.

V našem programu nemohl chybět výlet do ÚLu a návštěva JUMP Family, kde jsme děti uskákali a také koulení na bowlingu. Jelikož panovalo dobré počasí, vyvedli jsme děti na litoměřickou plovárnu.

K naší tradici patří také cyklovýlet do Třeboutic na Wake&Fun. Téměř všechny děti se osmělily, ulehly na prkno tažené za lodí a nechaly se vymáchat v Labi.

Počasí nám přálo a tak jsme stihli také pěší výlet na místní přírodní zajímavost - Kočku.

Páteční večer patřil opékání buřtů, po kterém následovalo společné přespávání v Sokolovně. Aby nám ty děti usnuly, připravili jsme jim promítání basketbalového trháku s MJ23, Space Jam. To se to chrupkalo.. ;-) 

V sobotu jsme donutili rodiče si přivstat, obléci je do sportovního a čekalo nás rodinné sportování, které zakončila malá burza a ocenění všech zúčastněných.

Velké poděkování patří rodičům za napečení všech vynikajících buchet, ale hlavně že se rozhodli pro náš Letní Basketbalový Táborák a svěřili nám opět své děti..

Letos jsme také měli postaráno o část svačinek díky "naší" Bohušovické Mlékárně. Děkujeme!

Už přemýšlíme, jak se trumfnout a Letní Basketbalový Táborák zase o fous nebo dva vylepšit.

Děkujeme..