Slavoj BK LitoměřiceBC Nový Jičín
81:68(26:25,46:42,61:55)
ne 3. 4. 2022 16:00 @ Hala 6. ZŠ, Litoměřice, 1. liga - play-off, 4. kolo

Muži A si napravili reputaci...

Díky dobrému týmovému výkonu áčko srovnalo stav série čtvrtfinále play-off na 2:2

V pátek a v neděli nás čekalo 3. a 4. utkání čtvrtfinále play-off proti Novému Jičínu.

V pátečním utkání na půdě Jičína jsme chtěli zopakovat vítězství z minulého týdne a napravit domácí porážku. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a prvních 7 minut diktovali tempo utkání. Po sérii našich chyb, bohužel převzali iniciativu domácí a ve zbytku utkání byli lepším týmem a po zásluze vyhráli. Rozdíl byl především v úspěšnosti střelby a na doskoku, který jsme prohráli 26:42.

V nedělním utkání jsme chtěli odvrátit konec sezóny a vrátit sérii do Jičína. Od začátku se nám víc dařilo na útočné polovině, než na obranné. Konečně jsme dokázali proměnit naše volné střely a zakončovat rychlé protiútoky. Ve druhém poločase přišlo zlepšení i v obranné činnosti a naše dominance byla vidět i na doskoku. Výsledkem bylo naše vydřené vítězství 81:68. Na hráčích byla vidět chuť a touha vyhrát a za to jim děkuju a doufám, že podobný výkon předvedeme ve středu.