42_20221013_114102.jpg

Muži A si připsali první domácí výhru

Po dlouhé pauze se naše áčko ukázalo v ligovém utkání na domácí palubovce... a za svůj výkon se muži rozhodně nemuseli stydět.

Páteční utkání domácího týmu mužů A s USK Praha bylo utkáním dvou rozdílných poločasů. Nástup do utkání nebyl zdaleka tak agresivní v obranné činnosti, jako v posledním utkání v Chomutově. Přesto si náš tým dokázal postupně vybudovat rozumný náskok, který si neustále udržoval. Slabou stránkou bylo, že jsme nenašli účinnou obranu na hráče hostí Palase, který nám ukazoval, jak silnou zbraní je přesná tříbodová střelba, a to po celý průběh utkání. Na druhou stranu, v našich řadách opět vynikl Honza Karlovský, který se snažil i o obrannou činnost, což je v jeho případě vždy velké plus a agresivním pojetím hry Johan Haiblík. Trenér Tomáš Eisner mohl postupně střídat všechny hráče našeho týmu, včetně mladíků, z nichž měl do utkání opět slušný nástup Honza Gabriel, který podává zatím velmi slušné výkony a zejména Jirka Majerik, který v tomto utkání ukázal svůj budoucí přínos týmu. Velmi je však třeba ocenit slovní, poziční i fyzickou práci Roberta Landy, který je svými zkušenostmi neuvěřitelnou posilou našeho týmu.

Za domácí tým bodovali : Karlovský 22, Haiblík 14, Gabriel 12,Landa 12, Maděra 8, Grunt 6, Krupka 6, Majerik 5, Šotnar 3, Wiesner 2, Chlupsa 2, Zajíc 1

Za hosty bodovali : Palas 35, Šafařík 21, Látal 6, Brunner 5, Kramosil 2, Kolář 2, Mondschein 2