Muži A vybojovali další důležité vítězství

V netradiční den i čas naši muži A sehráli odvetu čtvrtfinále play off proti GBA, kterou zvládli na výbornou. Hraje se na tři vítězná utkání a naši muži tak již vedou 2:0. Přečtěte si komentář jednoho ze strůjců včerejšího úspěchu Vojty Zajíce.

Do zápasu jsme šli bez dvou klíčových hráčů, Johana Haiblíka a Honzy Maděry, kteří odehráli skvělé první utkání v Jindřichově Hradci. Hráli jsme tak v jiné rotaci a na prvním poločase to bylo trochu vidět. Kluci, kteří nedostávají tolik minut se ale rozhodně neztratili a předvedli dobrý výkon, díky němuž jsme v poločasové přestávce do šaten odcházeli s lehkým bodovým deficitem.

V druhém poločase jsme začali solidně bránit, v útoku jsme si dali míč z ruky a tím jsme utkání na konci čtvrté čtvrtiny zlomili. Na útočné polovině nás bodově klasicky podržel Honza Karlovský, ke kterému se pod košem přidal také Pavel Grunt. Věřím, že v pátek opět v plné sestavě sérii ukončíme a zahrajeme si tak semifinále play off!