60_20230320_144302.jpg

Překážky jsou od toho, aby se překonávaly

Nadstavbová část extraligy juniorů je za námi a v následujících týdnech nás čeká PLAY OUT.

Poslední dva zápasy proti ostravským celkům pro nás sice byly výsledkově zklamáním, přesto si myslím, že jsme v mnoha úsecích utkání předvedli patřičné zlepšení. Zlepšení, které vzešlo z jasně stanovených cílů a z konzistentní práce na našich nedostatcích…

Chtěli jsme se zlepšit na doskoku a i proti fyzicky vyspělejším týmům jsme v tomto ukazateli dokázali konkurovat… pracovali jsme na eliminaci počtu ztrát, které jsme až neuvěřitelně zredukovali na polovinu… pracovali jsme na řešení pick and roll a vzniklých rotacích a naše obrana působila mnohem kompaktněji. Bohužel na útočné polovině jsme v důležitých chvílích nebyli zcela důslední při exekuci našich systémů, což bylo hlavním důvodem nepříjemných porážek. 

Nepochybuji ale o tom, že se náš projev bude i nadále zlepšovat a že v play out uspějeme! Je před námi šest těžkých zápasů, do kterých rozhodně vstoupíme s respektem, ale také se sebevědomím, na které máme nárok. První zkouška nás čeká již tento víkend (25. a 26.3.) v Prostějově a v Ostravě, tak nás sledujte na tvcom.cz .

Ahoj Slavoj