100_20240116_123814.jpg

Starší žáci proti soupeřům z Prahy neuspěli

Starší žáci předvedli utkání kontrastující jako den a noc... Přečtěte si krátké zhodnocení víkendu od lodivoda U15 Tomáše Bukovce.

O víkendu naše kategorie U15 doma přivítala týmy Sokola Pražského a Jižních Supů. Proti oběma soupeřům jsme chtěli napravit dojem z prvního měření sil, kdy jsme v nekompletní sestavě nepředvedli optimální výkony.

V sobotu jsme předvedli nejlepší výkon dosavadní sezóny. Proti týmu, který si zahraje extraligu U15 a bude v ní atakovat vyšší příčky jsme se rvali od začátku dokonce. Ve 4. čtvrtině jsme ještě stále hráli otevřenou partii... od stavu 46:49 nám ale soupeř odskočil a došel si pro vítězství. V utkání nás zdobila kolektivnost v útoku, kdy jsme si nesobecky půjčili míč a trefili jsme 6 trojek!

Nedělní utkání proti Jižním Supům mělo od nás úplně odlišný kabát. Utkání bylo z naší strany bez energie a bez chtíče uspět. Soupeř měl celé utkání pod kontrolou a ani přes naše světlé momenty jsme se nedokázali do zápasu vrátit. Jižní Supi si tak z Litoměřic odvezli zasloužené vítězství.

Slavoj BK Litoměřice - Sokol Pražský - 54:70

Slavoj BK Litoměřice - Jižní Supi - 53: 68